Blog

Skuteczna odzież robocza na zimę

Ubrania SANTI chronią pracowników

Odzież, chroniąca pracowników przed niskimi temperaturami, to temat z jednej strony regulowany stosownymi przepisami BHP, a z drugiej pochodna troski pracodawcy o swój zespół. Wychodzenie na zewnątrz, kiedy panuje niska temperatura nie należy do przyjemności, obniżając jednocześnie komfort pracy, co w rezultacie może prowadzić do chorób i zwolnień lekarskich. Mądrze jest zatem inwestować w obuwie zimowe i ubrania zimowe dla pracowników, nawet jeśli przepisy nie narzucają takiej konieczności. To profilaktyka i realne oszczędności, bowiem zadowolony, zdrowy pracownik jest bardziej wydajny i silniej identyfikuje się z celami firmy.

 

Zimowe obuwie ochronne

Obuwie ochronne musi przede wszystkim utrzymywać ciepło, chroniąc przed minusowymi temperaturami. Dobrze, kiedy takie buty zimowe dla pracowników mają wysoką cholewkę, jak na przykład trzewik ocieplany FW05 S3 czy obuwie ocieplane 8502 S3. Oba modele realnie chronią przed mrozem, są antypoślizgowe i po prostu wygodne.

Bielizna termoaktywna SANTI dla pracowników

Wysiłek fizyczny prowadzi do pocenia się, a to z kolei wywołuje potężny dyskomfort. Aby temu zapobiec, warto zainwestować w termoaktywne T-shirty i kalesony. Taka odzież ochronna zapewnia świetne wentylowanie i skuteczne odprowadzanie wilgoci. Ciało jest zatem chronione przez zimnem, a jednocześnie pozostaje suche. Dobrym przykładem takich ubrań jest 9441 T-shirt wełniany FlexiWork oraz 9434 Kalesony Micro Fleece.

Zimowe kurtki robocze

1198 Kurtka Zimowa XTR A.P.S. to trzy w jednym, ponieważ składa się z wodoszczelnej kurtki typu shell i odpinanego polara. Przy noszeniu obu jednocześnie mamy idealną odzież na zimę! Jest uszyta z zaawansowanego technologicznie, wodoszczelnego materiału, który gwarantuje zachowanie ciepła i suchości. Inne, równie atrakcyjne modele kurtek na zimę to: 1178 Kurtka zimowa wodoodporna oraz wyjątkowo skuteczna na mrozy 1889 Parka zimowa XTR Arctic.

Ocieplane spodnie i ogrodniczki z SANTI

Spodnie robocze – Trójmiasto, w tym także te zimowe, muszą być funkcjonalne, wygodne, posiadać liczne, praktyczne kieszenie i nie krępować ruchów. W bogatej ofercie SANTI można znaleźć modele, które idealnie sprawdzą się do pracy w niskich temperaturach: SPODNIE IZOTERMICZNE EN 342 – NIEBIESKIE, WINTER OGRODNICZKI OCIEPLANE – 3383 i wiele więcej.