Blog

Odzież robocza dla ratownika medycznego

Komfort w służbie zdrowia

Praca ratowników medycznych jest bez wątpienia bardzo trudna i wymagająca, dlatego warto wyposażyć pracowników w wygodną odzież roboczą. Dobrze, żeby była wykonana z materiału odpornego na częste pranie, ale też pot i przetarcia. Spodnie powinny nie ograniczać przyklękania, a kurtki nie ograniczać ruchów. W SANTI posiadamy wszystkie ubrania robocze dla ratowników medycznych w kolorze fluorescencyjnym, czerwonym. A są to: T- shirt, spodnie, polar oraz kurtka.

Koszulki dla ratowników

Posiadamy kilka modeli koszulek dla ratowników medycznych, a każdy z nich uszyty jest z certyfikowanego materiału. W ofercie znajduje się T- shirt z czarnymi rękawami, T- shirt z czarnymi akcentami oraz koszulka POLO z czarnym kołnierzykiem. Ich cechą wspólną jest możliwość wykonania na nich nadruku, a także duża odporność materiału na pocenie się czy częste pranie.

Wygodne spodnie medyczne

Spodnie medyczne SANTI są uszyte z czerwonego, fluorescencyjnego materiału i zostały wyposażone we wzmocnienia na kolanach, w kroku i na pośladkach. Są zapinane na zamek oraz napy, a kieszenie zewnętrzne mają dodatkowe patki, które chronią przed utratą zawartości. Co ważne, kieszenie są wszyte pod skosem, aby noszący takie spodnie ratownicy mieli łatwy dostęp do sprzętu, kiedy siedzą lub klęczą.

 

Praktyczny polar medyczny

Ratownicy medyczni powinni zostać wyposażeni również w wygodny polar medyczny, który skutecznie chroni przed chłodem. Oferujemy model, który posiada wysoki kołnierz, regulowane rzepy na mankietach oraz zapinane kieszenie. Warto zwrócić uwagę, że polar posiada łaty z tkaniny rip-stop, które zostały wszyte w miejsca najbardziej wystawione na deszcz lub przetarcia.

 

Całosezonowa kurtka medyczna

Prawdziwą perełką w asortymencie odzieży roboczej dla służb ratunkowych jest kurtka medyczna SANTI. Składa się tak naprawdę z trzech warstw: kurtki, podszewki i odpinanego polara. Dla komfortu pracowników posiada także takie udogodnienia, jak: odpinany kaptur i rękawy, regulację w pasie i na dole kurtki oraz regulowane rzepami mankiety. Ta kurtka medyczna została wyposażona w liczne kieszenie: na piersiach, rękawach, wewnętrze, na telefon komórkowy, a także kieszenie wodoszczelne.

Szukając najlepszych rozwiązań, naprawdę warto zapoznać się także z taką kurtką, jak SOFT SHELL medyczny. Została uszyta z materiału najnowszej technologii, który zapewnia wentylację, a jednocześnie ochronę przed wiatrem i opadami. W tym modelu również można odpiąć rękawy, a także kaptur, a kieszenie posiadają wodoszczelne zamki. Obie kurtki sprawdzają się w trudnych warunkach pracy, na jakie narażeni są ratownicy medyczni.