Na każdy sprzedawany przez nas towar możemy wystawić fakturę VAT. Na etapie składania zamówienia (podawania danych odbiorcy) należy podać nazwę firmy i wpisać numer NIP lub zawiadomić nas drogą mailową sklep@sklepsanti.webdevenv.pl lub telefonicznie na nr telefonu: 58 620 34 51

Jest możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera, po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki. W przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności – podstawa późniejszej reklamacji.

Informacje na stronach internetowych sklepu, zarówno dotyczące dostępności produktów jak i ich cen, są regularnie uaktualniane. Tak więc wszystkie ceny widoczne na naszych stronach są aktualne i ostateczne.

Informacje o numerze konta wysyłane są w chwili, gdy zamówiony towar jest przygotowany do wysyłki oraz na naszej stronie internetowej w dziale kontakt. Przesyłka zostanie wysłana gdy należność wpłynie na nasze konto.

Staramy się, aby Klient realizujący zakupy w naszym sklepie miał gwarancję bezpieczeństwa – zarówno w kwestii jakości towarów, jak i danych osobowych.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, jakie są w tej chwili dostępne.

Paczki wysyłamy, jak tylko należność za zamówienie jest zaksięgowana na naszym koncie.

Sprzedajemy produkty wysokiej jakości. Dokładamy starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji odnośnie naszej oferty.

Jest możliwość wymiany zakupionej odzieży,  lecz koszty  przesyłki pokrywa kupujący.