Blog

Kamizelki robocze dla pracowników

Na co warto zwrócić uwagę?

Kamizelka robocza, a inaczej bezrękawnik to bardzo często wybierana odzież dla pracowników. Nic dziwnego, bowiem z jednej strony chroni przed chłodem, a z drugiej jest praktyczna podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Nie bez znaczenia jest fakt, że na bezrękawnik pracowniczy można naszyć czy nadrukować logo – tak z przodu, jak i na plecach. Taka identyfikacja jest ważna na przykład w miejscu, gdzie pracują ludzie z wielu firm. SANTI posiada bogatą ofertę kamizelek roboczych, ale przed zakupem warto przeczytać, czym się kierować przy wyborze tej najlepszej.

 

Mnóstwo praktycznych kieszonek

Przy wykonywaniu niektórych zadań nie ma możliwości, by pracownik zabrał ze sobą torbę narzędziową lub miał czymkolwiek zajęte dłonie. Dlatego kamizelka z licznymi kieszeniami wydaje się być bardzo dobrym rozwiązaniem. Wystarczy spojrzeć na model kamizelki STRETCH, żeby się przekonać, jak wiele kieszeni może mieć jeden bezrękawnik. Ten wzór jest ponadto wyposażony w system, chroniący przed falami elektromagnetycznymi telefonu komórkowego. Dużo kieszeni ma także VICENZA, której dodatkowym atutem jest osłonięty suwak.

Ochrona przed deszczem

Rzecz jasna kamizelka robocza nie ochroni przed ulewą, ale powinna zabezpieczyć pracownika przed niespodziewanym deszczem. Każdy się zgodzi, że warto inwestować w zdrowie pracowników! Dobrą propozycją jest Carhartt Arctic Vest – bezrękawnik pracowniczy, który jest wykonany z bawełny ring-spun Duck. Jej cechą charakterystyczną jest to, że nie wchłania łatwo wody i nie przepuszcza wiatru. Odporna na wodę i wiatr jest także kamizelka Soft Shell Profile. Można ją wybrać także z powodu wygodnego i przestronnego miejsca na umieszczenie logo firmy.

 

Przede wszystkim wygoda!

Pracownicy w ubraniach roboczych muszą czuć się wygodnie, a ich ruchy nie mogą być ograniczane na przykład zbyt sztywnym materiałem. Pamiętajcie o tym, wybierając odzież roboczą dla swojego zespołu. Kamizelki SANTI zapewniają swobodę poruszania się, a jako przykład posłuży model NYLON BROOKVILLE VEST. Ta kamizelka uszyta jest z lekkiego, nylonowego materiału z izolacją 3M™ Thinsulate™. Co ciekawe, jedna z kieszeni posiada praktyczny otwór na przewód słuchawkowy. Nie zapominajmy, że także ergonomiczny krój ma wpływ na komfort poruszania się. Nowoczesna, taliowana, a przy okazji odporna na zabrudzenia jest 4373 Kamizelka Service. Nowoczesny krój sprawia, że pracownicy dobrze w niej wyglądają i świetnie się czują.