Bez kategorii

Jakie wybrać spodnie robocze?

Komfort w każdych warunkach

 

Czym należy się kierować, wybierając spodnie robocze dla pracowników? Z całą pewnością powinny być uszyte z dobrego, wytrzymałego materiału, który z jednej strony zapewnia komfort użytkowania, ale też będzie odporny na łatwe do przewidzenia, częste prania. W zależności od specyfiki branży i polityki firmy przy wyborze może się liczyć także fason, kolor, miejsce na umieszczenie logo, a nawet to, czy będą to spodnie na pasek, czy ogrodniczki. W SANTI mamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie, dlatego chętnie dzielimy się swoimi uwagami.

 

Spodnie z workami kieszeniowymi

Zakładamy, że każdy pracownik musi mieć przy sobie wiele niezbędnych przedmiotów: narzędzia, telefon, coś do pisania. Dlatego z całą pewnością duże, pojemne kieszenie okażą się praktycznym rozwiązaniem. I takie właśnie posiadają 6202 spodnie RuffWork+ z workami kieszeniowymi. Jest to fason do zadań specjalnych, charakteryzujący się większą wytrzymałością i wzmocnieniami na kolanach. Spodnie posiadają klin w kroku, zapewniający wygodę, wbudowany system wentylacyjny oraz liczne, łatwo dostępne kieszenie. Zbliżone parametry mają 6200 spodnie AllroundWork+ z workami kieszeniowymi oraz podobny  model, ale wyposażony dodatkowo w materiał odblaskowy, zwiększający widoczność pracownika.

 

Wygodne ogrodniczki

Liderem w kwestii wygody i licznych udogodnień są z pewnością 0214 ogrodniczki Canvas+, które zostały uszyte z bardzo mocnego materiału. Mają profilowane nogawki, elastyczne plecy i regulowane, dość szerokie ramiona, co wpływa na optymalną swobodę podczas noszenia. One także są wyposażone w mile widziane przez pracowników worki kieszeniowe. W naszej ofercie dużą popularnością cieszą się także białe 0375 ogrodniczki dla malarzy. Ergonomiczne, o nowoczesnym wyglądzie i z funkcjonalnymi wzmocnieniami na kolanach, co jest niezwykle ważne w tym zawodzie. Model posiada liczne kieszenie, a w tym specjalną z przeznaczeniem na miarkę. Polecamy także klasyczne ogrodniczki STANLEY – 3073, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Są zapinane na klamry, mają zamek w rozporku i podwójną regulację z boku.

 

Krótkie spodenki do pracy

Zbliża się sezon letni, a wraz z nim zwiększa się zainteresowanie krótkimi spodenkami roboczymi. W SANTI mamy ich wiele do wyboru, a wśród nich warto zwrócić uwagę na 6101 spodnie krótkie LiteWork+ 37,5® z workami kieszeniowymi, 6143 AllroundWork oraz 6100 Service. Każde z nich posiada właściwości podobne do wymienionych przy opisie spodni długich.