Blog

Jaki wybrać fartuch dla gastronomii?

Ochrona, wygoda i prezencja w miejscu pracy

W gastronomii fartuch odgrywa naprawdę ważną funkcję. Noszą go pracownicy na zapleczu kuchennym, kelnerzy, a także barmani. Wydaje się oczywiste, że jego rolą jest ochrona prywatnych ubrań pracowników przed zabrudzeniem. Tymczasem w praktyce fartuch wybierany jest także ze względu na dobrą prezencję. Spójnie ubrany zespół buduje bowiem wizerunek lokalu gastronomicznego i ma wpływ na jego odbiór przez gości. Specjaliści z SANTI mają świadomość tych potrzeb, dlatego oferują fartuchy dla gastronomii, które chronią, zapewniają komfort i ciekawy styl.

 

Fartuch ochronny do pracy w gastronomii

Wiele osób, pracujących w gastronomii nie opuszcza zaplecza kuchennego i nikt z gości nie widzi ich ubrań roboczych. Dlatego dla nich można zakupić fartuchy, które przede wszystkim chronią przed zabrudzeniem podczas wykonywania codziennych czynności. Idealnym wyborem będzie na przykład zawiązywany na troczki fartuch CANNES. Jest dostępny w aż czterech wariantach kolorystycznych i posada dwie praktyczne kieszenie. Dla pracowników zmywaka przyda się z kolei regulowany na karku S849 – fartuch wodoodporny, który można zakupić w czerwonym lub granatowym kolorze.

Komfort użytkowania fartuchów roboczych

Sektor HoReCa stawia także na wygodę wybieranych ubrań, dlatego w naszej ofercie znajdują się modele, które wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom. Przykładem może być elegancki, długi fartuch AMSTERDAM. Lubią go nosić barmani, kelnerzy i sommelierzy, ponieważ jest wyposażony w dwie naprawdę duże i bardzo potrzebne w tych zawodach kieszenie, a jednocześnie mocno osłania resztę ubrań. Inną zaletą fartuchów SANTI jest odpowiednio wysoka jakość materiału. Do uszycia fartucha przedniego – S841 wykorzystano mocną tkaninę poliestrowo – bawełnianą o trwałym wybarwieniu, dzięki czemu ubranie wygląda świetnie nawet po wielu praniach.

 

Dobra prezencja w fartuchu z SANTI

Goście lubią, kiedy obsługują ich ciekawie, stylowo ubrani pracownicy serwisu z barmanami włączcie. I właśnie z myślą o nich polecamy fartuch barmański Gauguin z sześcioma, różnej wielkości kieszeniami, wykonanymi z Alcantary. Wygląda naprawdę designersko, a przy okazji jest wodoodporny. I na zakończenie MUST HAVE dla wszystkich, którzy chcą się mocno wyróżniać. Jest to jeansowy fartuch DENIM APRON z wieloma, funkcjonalnymi kieszeniami, w tym jedną zamykaną na zamek i krzyżowym wiązaniem na plecach. Taki fartuch jest wygodny, chroni i przykuwa uwagę!